O statku

Veškeré mléko, které zpracováváme je z českých chovů a Vy, nákupem našich produktů, podporujete české zemědělství.

Jsme rodinný statek, který se zaměřuje na výrobu netradičních ručních sýrů. Pro svoji kvalitu, originalitu a nezaměnitelnou chuť si naše sýry získaly své stálé zákazníky. Velkou výhodou jsou čerstvé, voňavé bylinky, které pro Vás sami pěstujeme na našem statku a přidáváme do sýrů. Naše výrobky jsou zcela odlišné od ostatních, jsou vyrobeny se 100%  podílem ruční práce dle tradiční slovenské receptury a neobsahují žádné konzervanty. Na STATKU 3SRDCE s láskou pečujeme o naše zvířata, mléčná plemena krávy Jersey, kozy Anglonubijské a ovce Romanovské. Z těchto 3 druhů zvířat vznikl náš název STATEK 3SRDCE.

Díky stále se zvyšujícímu zájmu o sýry z našeho statku, uvažujeme o navýšení výrobní kapacity, tak abychom byli schopni udržet kvalitu ruční práce a vyhovět i novým zájemcům jako jsou hotely, obchůdky se zdravou výživou nebo farmářské prodejny.

V září 2016 jsme se zúčastnili národní soutěže Festival Sýr v Mikulově, kde jsme získali 3. místo za výrobek "Sýrové nitě", tohle ocenění nás utvrzuje o smyslu ruční práce.